Časté dotazy


Kdy je začátek a konec pobytu?

Nástup do kempu je nejdříve ve 14.00 hodin.
Při ukončení pobytu musí být karavan nebo chatka vyklizeny nejdéle v 10.00 hodin.
Doba mezi 10.00 až 14.00 hodin je vyhrazena k základnímu úklidu a připravení pro další zákazníky.
!!! Prosíme Vás o dodržování těchto časů !!!

Jak daleko je kemp od moře?

Kemp leží v těsné blízkosti pláže a moře. Také restaurace v kempu je na dosah a nachází jen pár metrů od pláže, takže je z ní krásný výhled na moře a okolní ostrovy Hvar, Brač a Korčulu. Nejbližší karavan je přímo nad mořem, ostatní karavany a chatky jsou 30 metrů od moře. Podívejte se na plánek rozmístění našich karavanů a chatek. Ve fotogalerii jsou od jednotlivých objektů fotky směrem k moři.

Jaká je pláž a vstup do moře?

Pláž je oblázková, vstup do moře je pozvolný, velmi vhodný pro děti.

Jaké je vybavení chatek?

Chatky mají dvě ložnice. V každé ložnici je letiště (pro 2 osoby), ve druhé ložnici je k letišti navíc ještě jedno lůžko (spíše pro dítě nebo menšího člověka). V chatkách je také kompletně vybavená kuchyně: lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí (příbory, vařečky, nože, talíře, misky, skleničky, hrníčky, hrnce, pánve).

Jaké je vybavení karavanů?

I v karavanech je kompletně vybavená kuchyně: lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí (příbory, vařečky, nože, talíře, misky, skleničky, hrníčky, hrnce, pánve).

Je možnost ubytování v oddělených ložnicích?

Ano, v některých větších karavanech jsou oddělené ložnice, takže děti nebo vaši přátelé mají možnost vlastního soukromí. Nutno nechat potvrdit při objednávce!

Je v kempu WI-FI?

Jistě, od roku 2013 je v kempu zavedeno wi-fi, za užívání se platí nevelký poplatek dle délky používání a platí se v hotovosti na recepci kempu.

Jak dojet do kempu podle navigace?

Data pro navigaci: 43°10'15.0"N 17°12'07.0"E (43.170831, 17.201950)