O kempu


Plánek kempu

Kemp leží v blízkosti pláže a moře. Také restaurace v kempu je na dosah a nachází se jen pár metrů od pláže, takže je z ní krásný výhled na moře a okolní ostrovy Hvar, Korčulu a poloostrov Pelješac.

Plánek kempu


Vybavení chatek a karavanů

Chatky i karavany jsou kompletně vybaveny, takže toho nemusíte moc vozit.

POZOR - součástí vybavení NENÍ - nezapomeňte přibalit s sebou !!! povlečení na deky a polštáře + prostěradla dle počtu ubytovaných osob.

Vybavení chatek

Chatky mají dvě ložnice. V každé ložnici je letiště (pro 2 osoby), ve druhé ložnici je k letišti navíc ještě jedno lůžko (spíše pro dítě nebo menšího člověka). V chatkách je také kompletně vybavená kuchyně: lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí (příbory, vařečky, nože, talíře, misky, skleničky, hrníčky, hrnce, pánve).

Vybavení karavanů

I v karavanech je kompletně vybavená kuchyně: lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí (příbory, vařečky, nože, talíře, misky, skleničky, hrníčky, hrnce, pánve).


Kudy do kempu

Kudy do kempu na Makarské riviéře?

Nejjednodušší je použít navigaci, tady jsou data: 10'15.0"N 17°12'07.0"E (43.170831, 17.201950). Tato data Vás dovedou, až ke vjezdu do kempu.

Autem do Chorvatska: kudy k moři za devět hodin

Zajímavý popis tras, cen benzínu a dálničních známek vyšel v iDnes.

Česká republika - poplatky

V České republice si pro auta do 3,5 tuny můžete koupit dálniční známku 10-ti denní (310 Kč), měsíční (440 Kč) nebo roční (1.500 Kč). Známky můžete koupit na benzínových pumpách, v pobočkách České pošty, na pracovišti Žlutý anděl ÚAMK, v pobočkách Autoturist a ABA a na dalších málepkou označených místech.

Rakousko - poplatky

Dálniční známka v Rakousku je pro auta do 3,5 tuny stejně jako v ČR k dispozici ve třech různých délkách platnosti: Desetidenní (233 Kč), 2-měsíční (648 Kč) a roční (2.157 Kč).
Pro motocykly pak desetidenní (129 Kč), 2-měsíční (324 Kč) a roční (859 Kč). Dálniční známky pro Rakousko je možno zakoupit na většině obvyklých míst, především na benzínových pumpách. V ČR lze známku koupit v některých provozovnách ABA a ÚAMK - Žlutý anděl.

Maďarsko - poplatky

Kdo pojede osobním autem do 3,5 tuny přes Maďarsko, má na výběr ze dvou délek platnosti dálničních známek. Desetidenní (350 Kč) nebo měsíční (560 Kč).

Slovinsko - poplatky

Ve Slovinsku je také nutná dálniční známka. Dálniční známky pro osobní automobily do 3,5 tuny ve Slovinsku jsou také k dispozici ve třech délkách platnosti. týdenní (430 Kč), měsíční (860 Kč) nebo roční (2.710 Kč). Slovinské dálniční nálepky lze zakoupit na většině obvyklých míst. Jedná se především o benzínové pumpy a některé další místa určené pro turisty či motoristy. V ČR lze nálepku zakoupit v některých provozovnách ÚAMK - Žlutý anděl a ABA.

Chorvatsko - poplatky

V Chorvatsku nejsou dálnice zpoplatněny dálničními známkami, ale pomocí mýtných bran, kde je účtován poplatek dle jednotlivých úseků. Budete platit za dva úseky. První úsek začíná pár stovek metrů za celnicí. Tam si vezmete lístek. Platit budete před Záhřebem - 48 Kn (cca 170,- Kč). Protože úsek dálnice kolem Záhřebu je neplacený. Další lístek si vezmete hned za Záhřebem - mýtnice Lučko. Na mýtnici Šestanovac zaplatíte úsek od Záhřebu - 197 Kn (cca 700,- Kč) a sjedete z dálnice.