Ubytování na Makarské Riviéře - Autocamp Boban

Vítejte na našich webových stránkách, kde se můžete dozvědět podrobné informace o ubytování v malém autocampu BOBAN na konci Makarské riviéry za vesničkou Živogošče - Blato. Pokud jste milovníci příjemné a poklidné dovolené u moře podle svých představ, jste tady správně. Nabízíme možnost ubytování pro nenáročné ve vybavených prostorných chatkách, které mají nově v oknech sítě proti hmyzu a vybavených karavanech s výhledem na moře, dostatek odpočinku, moře a krásnou krajinu.

Rodinný autocamp Boban leží v oblasti Makarské riviéry, přesněji 25 km od města Makarska a 6 km od města Drvenik. Celý kemp je umístěn ve stínu borovic, jen pár desítek metrů od oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře vhodným pro děti. V kempu najdou možnost příjemné dovolené jak rodiny s dětmi, tak lidé vyhledávající klid a rozhodně všichni kdo chtějí trávit svoji dovolenou se svými domácími mazlíčky (u nás zdarma).

Koupání v čistém moři se mohou návštěvníci oddat na prostorné čisté pláži pod kempem, nebo na malých plážičkách schovaných mezi skalkami. Za malou oblázkovou pláží v klidnější části kempu se nachází i prostorná pláž pro nudisty, dostatečně přístupná a přesto chráněná.

V námi pronajímaných objektech si můžete připravit jídlo ve vybavených kuchyňkách a ten kdo si rád odpočine od vaření může přímo v kempu navštívit restauraci Bili Kuk, kde každý den vaří místní speciality a o víkendech grilují ryby a různé mořské plody. Restaurace se nachází jen pár metrů od pláže, takže z restaurace je krásný výhled na moře a okolní ostrovy Hvar, Korčulu a poloostrov Pelješac. Nad recepcí kempu je i restaurace Delfin, kde denně připravují menu za cca 60 až 70 Kun a i zde připravují speciality z čerstvých ryb, chobotnice, saláty atd. s typickými chorvatskými přílohami z domácích produktů a výborným domácím vínem.
Děkujeme všem kdo nás v sezoně 2020 přijeli podpořit !!!.
Pokud nebude možno kvůli koronaviru vycestovat do Chorvatska,
budou klientům zaplacené pobyty a zálohy vráceny bez storno poplatků!!!


Na stálé klienty a na ty kdo obsadí 4 a více objektů čeká sleva !!!
AKCE červenec a srpen: Při čtrnáctidenním pobytu 1 den zdarma !!!
!!! POZOR !!!
Nově nabízíme možnost ubytování v apartmánu ROSE přímo v Živogošće - Blato !!!
Apartmán je cca 60 m od moře a od centra a přesto v klidném a stinném místě !!!
A také v apartmánu RELAX ve starobylém přístavním městečku Sućuraj na ostrově Hvar!!!
Apartmán je cca 70 m od moře a 50 m od centra a přístavu ve staré kamenné zástavbě!!!
Obsazenost apartmánů pro 4 - 5 osob a ceny jsou v obsazenosti !!!
Domlouvat se budete přímo s vlastníkem, bez zprostředkovatelů !!!


Nově poskytujeme financování přes FKSP, nejsme však schopni garantovat proplacení u všech zaměstnavatelů, každý má jiné požadavky a některé nejsme schopni splnit.
Je možné zaplatit pouze zálohu ve výši cca 40% a zbytek na místě v EUR. Jako střídací den je v ceníku uvedena neděle, kdy nejsou takové kolony v dopravě.
Není to podmínkou, lze zvolit nejen sobotu, ale i jiný den, záleží jen na Vás, jak budete chtít termín uzpůsobit. Doprava je možná i autobusem, z ČR jezdí pravidelné spoje.

KONTAKT


Simona Mikulová
Mladkov 171
561 67 561 67

Tel.: +420 779 970 307
E-Mail: chorvatsko.ubytovani@seznam.cz
Web: http://www.chorvatsko007.cz

GPS: 43°10'15.0"N 17°12'07.0"E (43.170831, 17.201950)

Facebook.com
Rajče.net
SEZÓNNÍ AKCE


Cena je uvedena za celou chatku nebo karavan do maximální ubytovací kapacity jedotlivých chatek a karavanů, nejvíce 6 osob na chatku nebo karavan! Na parkovné, vodu, elektřinu atd. se již NIC NEDOPLÁCÍ!
APARTMÁN Živogošće - Blato APARTMÁN Sućuraj, ostrov Hvar


Nabízíme zprostředkování ubytování v apartmánu pro 4-5 osob v Živogošće Blato!
A také zprostředkování ubytování v apartmánu pro 5 osob v Sućuraji, ostrov Hvar!
B. Godinović Tel.: +385 915 328 436, WhatsApp +385 915 328 436
Aktuální obsazenost a plánek apartmánů je v obsazenosti.
GPS 43.17064, 17.19027 Apartman_ROSE
GPS 43.12551, 17.18610 Apartman_RELAX
Foto v následujícím odkazu.